Historie firmy

Firma byla založena již v říjnu roku 1989 z pracovníků zanikajícího VD - TR servis (Technické revize a servis) a pracovníků střediska Generálních opraven jeřábů ZVU Hradec Králové. Začala fungovat od února 1990 pod obchodním názvem ZDENĚK ŽAMPA - J & OK SERVIS Hradec Králové.
 

Firma se zabývá kusovou zakázkovou výrobou zdvihacích zařízení včetně atypických zdvihacích a manipulačních zařízení, technickým servisem a poradenstvím v oblasti zdvihacích zařízení a ocelových konstrukcí jeřábových drah, generálními opravami a modernizacemi jeřábů a manipulačních zařízení.
 

Mimo tyto činnosti má přímé zastoupení na elektrické řetězové kladkostroje LIFTKET od německé firmy - HOFFMANN Fördertechnik GmbH.
 

Filozofií firmy je vysoce odborná kvalitní a poctivá práce. O čemž je možné se přesvědčit u spokojených zákazníků v rámci referencí firmy.
 

V listopadu roku 2010 se firma transformovala na společnost Zdvihostroj s.r.o. a přesídlila do vlastních výrobních prostor z Hradce Králové na Horní Přím a pokračuje ve své činnosti ve stejném rozsahu výrobního programu pod novým názvem firmy.

© 2014. Zdvihostroj s.r.o. Všechna práva vyhrazena. powered by Kentico CMS developed by    dragon bits